breakfast-coffee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
breakfast-coffee

Форумът за всичко, което Ви е нужно!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
EndlessJourney
Приказваш си с Лиса Еделстийн
Приказваш си с Лиса Еделстийн
EndlessJourney


Брой мнения : 58
Join date : 30.12.2008
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете?   Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Icon_minitimeСря Дек 31, 2008 12:02 pm

Сигурна съм, че все има някоя песен, която поражда усмивка у вас, сигурно ви напоня на нещо - на какво и коя е ?
А коя е песента която Ви кара да плачете?Има ли такава?


Едитче фром Мон Изчервяване


Последната промяна е направена от EndlessJourney на Сря Дек 31, 2008 12:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Мони
Admin
Admin
Мони


Брой мнения : 198
Join date : 29.12.2008
Age : 28

Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете?   Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Icon_minitimeСря Дек 31, 2008 12:10 pm

Влюбване Да, има, две са.
Wonder where you are and
One Step At A Time
има и други, но тези са най-силни за мен Смях
п.п.ще едитна малко темата, Крис Пилене на нокти

Песен, която ме кара да плача, но...заради самото чувство на песента - This is real, this is me
а мисля, че от време на време ме разплакваше и One Step At A Time.
Ама то с тези мои шантави истории lol!
Върнете се в началото Go down
http://jennifer-love-hewitt-is-the-best.dir.bg
EndlessJourney
Приказваш си с Лиса Еделстийн
Приказваш си с Лиса Еделстийн
EndlessJourney


Брой мнения : 58
Join date : 30.12.2008
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете?   Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Icon_minitimeСря Дек 31, 2008 12:13 pm

Мони написа:
Влюбване Да, има, две са.
Wonder where you are and
One Step At A Time
има и други, но тези са най-силни за мен Смях
п.п.ще едитна малко темата, Крис Пилене на нокти

Песен, която ме кара да плача, но...заради самото чувство на песента - This is real, this is me
а мисля, че от време на време ме разплакваше и One Step At A Time.
Ама то с тези мои шантави истории lol!

Явно мислим еднакво, защото това ми е следващата темичка. Смях
Върнете се в началото Go down
Мони
Admin
Admin
Мони


Брой мнения : 198
Join date : 29.12.2008
Age : 28

Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете?   Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Icon_minitimeСря Дек 31, 2008 12:15 pm

Мдам, аз я delete, защото по-хуаво в една тема...а пък, ако искаш промени заглавието и началният си пост Гушкане
Върнете се в началото Go down
http://jennifer-love-hewitt-is-the-best.dir.bg
EndlessJourney
Приказваш си с Лиса Еделстийн
Приказваш си с Лиса Еделстийн
EndlessJourney


Брой мнения : 58
Join date : 30.12.2008
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете?   Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Icon_minitimeСря Дек 31, 2008 12:18 pm

Мони написа:
Мдам, аз я delete, защото по-хуаво в една тема...а пък, ако искаш промени заглавието и началният си пост Гушкане

Така си е супер, Монс. :))) Ама като се замисля заглавието има нужда от малко едитче. I love you
Върнете се в началото Go down
Мони
Admin
Admin
Мони


Брой мнения : 198
Join date : 29.12.2008
Age : 28

Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете?   Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Icon_minitimeСря Дек 31, 2008 12:31 pm

Вярно, то няма смисъл lol! Така добре ли е? Пилене на нокти
Върнете се в началото Go down
http://jennifer-love-hewitt-is-the-best.dir.bg
Sponsored content





Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете?   Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя песен ви кара да се усмихвате?Shine :) А коя да се натъжавате или плачете?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Вашата любима песен?
» Коя песен не можете да понасяте?
» Любим текст от песен
» Коя песен отговаря на настроението ви днес ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
breakfast-coffee :: Развлечения :: Музика-
Идете на: